AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики
Пакеты для цветов конус источник.

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Букмекерські контори, заробіток на спорті, заробіток на футболі, на хокеї, баскетболі.

Букмекерські контори

  З'явилася ще одна унікальна можливість заробітку в інтернеті нічого не вкладуючи. Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в спорті - тоді візьміть участь в ставках на спорт. Вам навіть нічого не прийдеться вкладати, тому що всі, або майже всі, букмекерські контори дають вам бонус при реєстрації, зазвичай це приблизно 10 центів, які ви відразу ж зможете поставити на яку-небудь гру. Не упускайте такої можливості - реєструйтесь і заробляйте!

 Тепер детальніше:
Нижче представлені кращі букмекерські контори, з якими зараз заробляю і я. Як завжди, зліва знаходиться банер або посилання для реєстрації, справа - опис букмекерської контори. Краще всього зарегиструйтесь у всіх конторах - це принесе вам більший дохід.

  Bukmekers.com - Букмекерська контора надає наступні можливості користувачам системи: всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.1$; мінімальна ставка всього 0.1$; Також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі: 15% від виграшу кожного користувача, привернутого вами. Мінімальна виплата - всього 0.5$, Щоденний бонус 0.003$. Реєстрація (в новому вікні). Рекомендую.

Onlinebk.info    Букмекерска контора "Вне игры" надає наступні можливості користувачам системи:
всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.1$; мінімальна ставка всього 0.1$; також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі. 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами; щоденний бонус 0.005$; мінімальна виплата всього 1$; кожен 50-й користувач отримує 0.3$; при поповнення рахівниць на суму більше 3$ ви отримуєте - 0.3$; мінімальна сума поповнення рахунку - 0.3$. Реєстрація

Winbet

  Букмекерська контора надає наступні можливості користувачам системи:
Всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.1$
Мінімальна ставка всього 0.1$
Також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі. 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами .
Мінімальна виплата - всього 0.5$. Рега

Rommag.com    При реєстрації:
Всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.20$
Мінімальна ставка всього 0.1$

Також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі. 15% від виграшу кожного користувача, привернутого вами . Мінімальна виплата - всього 5$
Rommag.com

  Bukersport.ru - Букмекерська контора надає наступні можливості користувачам системи: всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.1$ щоденний БОНУС у розмірі 0.003$; Мінімальна ставка всього 0.1$; також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі. 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами . Мінімальна виплата - всього 0.5$. Реєстрація (в новому вікні).

   Wmrussian.com - Букмекерська контора надає наступні можливості користувачам системи: Всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.1$
Мінімальна ставка всього 0.01$
Також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі. 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами .
Мінімальна виплата - всього 1.0
;

Buker.ru

   Букмекерска контора Buker.ru надає наступні можливості користувачам системи: мінімальна ставка всього 0.1$; бонус при реєстрації 0.1$; також, ви можете отримати додатковий дохід беручи участь в наший партнерській програмі, 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами. Мінімальна виплата - всього 0.5$. Ми приймаємо ставки як "Ординар", так і "Экспресс". Більше 20 способів поповнити рахунок. Виплати на webmoney і e-gold. Рекомендую. Виплати отримані :)

Wmbet.net

   Wmbet.net - Букмекерська контора надає наступні можливості користувачам системи: всім нашим користувачам ми робимо подарунок у розмірі 0.1$ щоденний БОНУС у розмірі 0.003$; Мінімальна ставка всього 0.1$; також, ви можете отримати додатковий виграш беручи участь в наший партнерській програмі. 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами . Мінімальна виплата - всього 0.5$. Реєстрація новому вікні).

BettingBuk

BettingBuk Користувачам системи:
* Мінімальна ставка 0.10$.
* Бонус при реєстрації: немає.
* Партнерська програма, 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами.
* Мінімум для виплати 0.5$.
* Ми працюємо з Webmoney.
* Виведення засобів протягом 72 годин.

Betlines.ru

Букмекерска контора Betlines.ru надає наступні можливості користувачам системи:
Бонус при реєстрації - 0.1$
Мінімальна ставка всього 0.1$
Мінімальна виплата - всього 1
Виплати в перебігу 1-3 днів, але на практиці 1-10 годин

Gudbet.com

GUDBET.COM приймає ставки на спортивні події що проходять у всьому світі.
Тільки у нас кращі умови для гри-пари:
Гра по двох рахунках (основний і бонусний); Стартовий бонус - 20 GUD; КЕШ-БЕК від 2 до 15% (програші з основного рахунку компенсуються)!; За всі поповнення основного рахунку гравця, що підключився по Вашому реферальной посиланню, Ви отримаєте 5% на Ваш основний рахунок і 20% на бонусний; Кожен унікальний перехід (хост) по реферальной посиланню зарахує Вам з бонусного на основний рахунок 0.01 GUD(Тимчасово заблокований, у зв'язку з частими накрутками).; Періодичні нагороди і заохочення гравців!; Поповнення рахунку за допомогою пин-кодов GUDBET, webmoney і E-gold. Заявки на виведення засобів обробляються в перебігу доби!; 1 USD E-gold = 1 GUD = 1 WMZ! Реєстрація

ставки на спорт

   myBetting.ru Користувачам системи:
* Мінімальна ставка 0.05$.
* Бонус при реєстрації: немає.
* Партнерська програма, 10% від виграшу кожного користувача, привернутого вами.
* Мінімум для виплати 1$.
* Ми працюємо з Webmoney, E-gold, Яндекс-деньги. Виведення засобів протягом 72 годин.


Реклама:

-

 

-

 

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua