AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

Кромка пвх лдсп | AnzUA.com

Кромка пвх лдсп в мережі

Раді привітати вас на сайті

. Кромка для облицювання торцевих меблевих поверхонь

Меламіну (паперова) кромка - універсальний декоративний матеріал для реставрації меблів в домашніх умовах і виготовлення недорогої продукції у великих обсягах.

Кромка пвх лдсп - недорога декоративна стрічка для меблів, якими можна в домашніх умовах обклеїти деталі з ДСП або будь-якого іншого плитного матеріалу. Вона випускається в двох варіантах - з клейовою основою і без клею. Для ремонту або виготовлення меблів своїми руками використовується перша модифікація, а кромку без клею застосовують в основному при виробництві великих партій поточних виробів економ-класу. Ця паперова кромка для ДСП представлена ??фантазійними, деревоподібних і однотонними декорами з безліччю колірних рішень, завдяки чому забезпечується фактично абсолютна сумісність з більшістю з надходять у продаж ламінованих плит.

У ролі притискного валика зазвичай виступає шматочок повсті або складена кілька разів щільна фланелева серветка. Щоб забезпечити надійне зчеплення паперової кромки з поверхнею ДСП, краще двічі або тричі пройтися добре розігрітим (тільки не розпеченим) праскою і з силою притиснути стрічку з розплавленим клеєм до торця. Потім кромка меламиновая, ціна на яку залежить від ширини стрічки, повинна охолонути до повного застигання клею. Зазвичай це відбувається протягом буквально 3-5 хвилин. Після остаточного схоплювання необхідно акуратно видалити всі виступаючі частини кромки. Як ріжучий інструмент найкраще використовувати лінолеумний ніж зі змінними гострими лезами. Завершується операція з обклеювання кромкою легкої зачисткою стиків на ребрах деталей дрібнозернистим наждачним папером і фінішної шліфуванням повстю або складеної фланелевою серветкою.


 

=

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua