AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! |Хостинг .::. Що таке хостінг? Безкоштовний і платний хостинг Де краще купувати хостинг? Чим отлічається платний хостинг від безкоштовного?

Хостинг

   Що таке хостинг?

   Хостинг - це місце на видаленому комп'ютері (сервері), який цілодобово підключений до Інтернету. Якщо ви хочете створити сайт - вам обов'язково потрібно буде спочатку купити хостинг або скористатися послугою безкоштовного хостингу, а потім вже розміщувати свій сайт в інете. Розмір хостингу може бути від 1 Mb до необмеженого простору. Хостинг поділяється на платний і безкоштовний.

   Чим відрізняється безкоштовний хостинг від платного?

  При безкоштовному хостингу Вам надається місце для розміщення сайту на одному з крупних серверів. Фірма-хостер виділяє зазвичай від 2 до 50 мегабайт простору на жорсткому диску свого сервера (хоча буває і більше, і навіть необмежений простір), причому грошей за цю послугу не бере. Господарі таких серверів переслідують наступну мету: безкоштовна роздача чого б то не було - кращий спосіб залучення відвідувачів. Для цього і роздають безкоштовні поштові адреси, безкоштовне місце під web-страницы і т.д. При цьому навколо такого сервера збирається величезна кількість постійних відвідувачів, яким починають показувати і присилати всіляку рекламу. Крім того, на кожному сайті, розміщеному на такому сервері, хостери вішають свій рекламний банер. По суті, за такий хостинг ви теж платите, тільки у разі платного хостингу розплачуєтеся грошима, а користуючись безкоштовним, - показами реклами хостера на вашому сайті.

   Але тільки купуючи платий хостинг ви можете бути упевнені що ваш сайт буде доступний для відвідувачів цілодобово, і що одного прекрасного дня на головній сторінці вашого сайту не з'явиться чийсь рекламний банер.

Бесплатний хостинг:

_#_  Компания Адрес
1 Boom.Ru http://boom.ru/
2 By.Ru http://by.ru/
3 Agava http://www.holm.ru/
4 WebServis http://www.webservis.ru/
5 Hut.ru http://www.hut.ru/
6 WebSamba http://www.websamba.com/
7 Tripod.co.uk http://www.tripod.lycos.co.uk/
8 Narod.Ru http://www.narod.ru/
9 Host.sk http://www.host.sk/

   
   Якщо вам мало цього списку, більше 300 хостинг фірм які предоставляють послуги безкоштовного хостингу- тут.


   Отже ваша сторіночка готова. Де її можна розмістити? 


  Від вибраного Вами сервера залежатиме об'єм місця під сторінку, швидкість її завантаження, і, що саме головне, можливість його розкручування, оскільки деякі широко поширені пошукові сервера і інші реєстратори не підтримують реєстрацію іноземних доменів. 

При виборі сервера врахуйте декілька простих правил : 
 - Адміністрація сервера повинна дозволяти вам розміщувати на своїй сторіночці банери. Це властивість, ясна річ, для вас найважливіше. 
 - Сервер не повинен бути повільним: більшість людей подорожують по мережі за допомогою модему, а якість телефонних ліній у в Росії, на жаль, залишає бажати кращого. Тому користувач може просто не дочекатися завантаження вашої сторінки. 
 - Для російськомовної сторіночки вам краще використовувати який-небудь російський сервер, або на худий кінець, швидкий зарубіжний. Наприклад, Fortunecity. Причина проста: зв'язок з Росією працює набагато швидше, ніж, наприклад, з Америкою. 
 - Ніж більше місця вам виділяє сервер, тим краще. Це зараз вам здається, що 1 Мб - цілком достатньо, проте згодом ваші запити будуть рости дуже швидко і можливо вам доведеться навіть змінити сервер, а це чревато багатьма складнощами... Ще краще, якщо вам надається безкоштовна гостьова книга або навіть можливість використання CGI-скриптів. 
 - Користувач, що зайшов на сторінку з довгою назвою типу www.geocities.com/304/tracker/Your_name/index.html більше туди вже не піде. Кому охота запам'ятовувати все ці index.html і всякі циферки! Користуйтеся службами переадресації, наприклад www.da.ru і attend.to.

   Наприкінці дамо декілька корисних рад: 
Ніколи не робіть титульну сторінку вашого сайту розміром більше 30-40 Кб. Інакше ви ризикуєте втратити відвідувача, що з'єднується через модем, - він може не дочекатися завантаження вашої сторінки і піти абикуди в інше місце. 
З такої ж причини не раджу поміщати на заголовну сторінку малюнки і банери. Але без банерів, звичайно, важко обійтися, тому слід обмежитися одним-двумя самими для вас "ходовыми". 
По даним статистики, російськомовна частина інтернету використовує на 95% кодування Windows cp-1251 і лише на 5% - koi8-r. Тому ви можете сміливо використовувати у себе кодування cp-1251. При цьому, проте, звернете увагу на те, що деякі російські служби, що надають місце для сторіночок, не підтримують закачування на сервер файлів з кодуванням cp-1251 (тоді як для іноземних серверів це байдуже) і хочуть щоб ваші файли були в Koi-8. Тоді вам потрібно скористатися яким-небудь перекодіровщиком, і перед заливкою на сервер перевести свій сайт в Koi-8 
При закачуванні вашої сторіночки на деяких безкоштовних сервера в її HTML-код хитрим чином вставляють код з рекламою сервера. Щоб уникнути цього небажаного ефекту, радимо поступати таким чином: допустимо, їх код розташовується між тагамі < HEAD > і < META >. Тоді вставте між ними коментарі, от так:
.....
< HEAD >
<!--
....непотрібний код....
//-->
< META .....>
.....
< /HEAD >
І закачайте на сервер сторіночку повторно. В результаті не потрібна вам реклама показуватися не буде.


Реклама:

-

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua