AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Платіжна система Web Money Transfer .::. Опис системи, реєстрація, поповнення, вивід і обмін E-gold на Webmoney і Webmoney на E-gold, поповнення електронного гаманця Webmoney, електронні гроші Web Money Transfer вебмані Webmoney електронний бізнес і електронна комерція

Платіжна система Web-Money

  Щоб ви не втратили стільки часу, скільки я, коли починав користуватися Webmoney, опишу тут основні поняття і дії з електронними гаманцями в системі Web Money Transfer.

   Зміст розділу:

Реєстрація на WebMoney

Реєстрація робиться абсолютно безкоштовно на сайті webmoney.ru.

Как працює електронний гаманець Webmoney? Приблизно як електронна поштова скринька. Є спеціальна програма для доступу до вашого гаманця. Називається вона WM Keeper і існує в двох варіантах: Classic і Light. Відмінність ось в чому. Classic працює як звичайне застосування на вашому комп'ютері, тому вам потрібно буде викачати її дистрибутив (біля 1,5mb) і встановити його. Light працює у вікні браузера і не вимагає установки на ваш комп'ютер. Якщо ви працюватимете в Інтернет-кафе, школі або інституті, тобто там, де встановити Classic на диск не можна - використовуйте Light-версию.

Обидві версії програми безкоштовні і доступні на webmoney.ru. Врахуйте одне - ідентифікатори і паролі в цих програмах несумісні, тому використовувати їх разом неможливо, вибирайте якусь одну! Далі я опишу роботу з Classic, оскільки цей варіант найпоширеніший, і до того ж, принципи роботи з Light схожі.

Після запуску Wmkeeper Classic, з'являється віконце, з двома кнопками: "Реєстрація" і "ВХІД". Вперше натисніть "Реєстрація". З'явиться діалог для введення ваших даних. Введіть їх, не забудьте призначити пароль і вкажіть, де зберігатимете файл-ключ (наприклад на дискеті або флэш-диске). Після цього система зареєструє вас, повідомить ваш ідентифікатор (WM ID) і запропонує пройти процедуру атестації (поки відмовіться - якщо захочете, пройдете її потім). Завчите напам'ять свій WM ID і пароль, бережіть файл-ключ! А краще запишіть і зробіть копію на дискету або компакт-диск, і зберігаєте в затишному місці. Якщо не дай бог втратите файл-ключ, втратите доступ до ваших заощаджень на рахунку.

Наступного разу при запуску WM Keeper`а натискайте кнопку "ВХІД", в першому рядку наберіть свій WM ID, а в наступному рядку - введіть пароль і натисніть "ОК" (якщо файл-ключ зберігаєте на дискеті, то не забудьте вставити її).

Гаманці WebMoney

Спершу WM Keeper сам зробить для вас 4 гаманці, для різної валюти: рублів (R-гаманець), доларів (Z-гаманець), євро (E-гаманець) і гривня (U-гаманець). Гаманці позначаються відповідною буквою і цифрами (наприклад, R212193299169), щоб було зрозуміле в якій валюті йде розрахунок. До речі, "електронні" долари називають - WMZ, "електронні" рублі - WMR.

Поповнення гаманця готівкою

Перед першим поповненням гаманця буде потрібно його авторизацію (введення ваших паспортних даних і підписання договору з WebMoney на зберігання грошей і операції з ними). Це робиться в реальному часі, у вікні браузера і займе пару хвилин. Процедура авторизації обов'язкова - інакше ні покласти, ні зняти готівку ви не зможете. Вона для вашої ж користі: допоможе відновити контроль над гаманцем, якщо забудете пароль або втратите ключ.

Поповнити гаманець або обналічить його вміст можна декількома способами: банківським або поштовим переказом, в спеціальних пунктах, покупкою пластикової карти і ін. Для нестоличних міст варіантів менше, тому розповім, як поповнити гаманець банківським переказом (хоча цей спосіб не найоптимальніший).

Отже, входите в WM Keeper, вибираєте закладку "Гаманці". Кликніть правою кнопкою миші на R-гаманець і виберіть в меню команду "Поповнити". WM Keeper відкриє вікно, в якому ви повинні ввести суму. Потім відкриється вікно браузера, в якому ви повинні вирішити запит до WM Keeper`у (щоб ввести свій пароль). Потім, в тому ж вікні браузера, виберіть спосіб поповнення - "перекладом через Ощадбанк". У вікно буде виведений текст договору (звернете увагу, що з вас візьмуть додатково 5% від суми - на жаль, для оформлення договору!), внизу кнопка "ЗГОДЕН" - тисніть її. Це договір про покупку вами WM-знаків.

Зрозуміло що насправді ці "знаки" поторкати не можна, тому поповнення гаманця оформляється як покупка векселів банку. Між нами кажучи, договір ні до чого вас не зобов'язує - це просто документ. Бачте, організаціями або деяким користувачам потрібні якісь звітні документи (про те, що вони дійсно поклали гроші на WM-гаманець). Тому, щоб уникнути ситуацій ніби "я ось тоді-то поклав гроші, вишліть мені квитанцію", WebMoney пропонує "підписати" цей договір в "примусовому" порядку.

На екрані з'явиться бланк на переклад. Натисніть зліва посилання "Версія для друку", щоб роздрукувати на квитанцію на папері і вирежіте його акуратно - цілком, а не дві частини (якщо у вас немає принтера - акуратно перепишіть всі реквізити, запитайте квитанцію у відділенні Ощадбанку і заповніть її).

Далі, внесіть своє прізвище і адресу (наприклад "Іванов И.И. м. Самара, ул.Ленина 11-15"), дату (дату коли прийдете в Ощадбанк) і підпис (у графу "Платник") до відповідних полів в ОБИДВІ частини квитанції. Потім йдете в будь-яке відділення Ощадбанку або Ощадкаси, у віконце "комунальні платежі" або подібне. Даєте касирці бланк і гроші + 3% (за послуги ощадкаси). Вона пропускає його через свою машинку, розриває його на дві частини: "Сповіщення" залишає собі, а "Квитанцію" віддає вам. Як правило, касирки бачать такий, "роздрукований", бланк вперше, тому трохи дивуються - заспокойте її що "все гаразд, так треба".

Не більш, ніж через 5 днів (час проходження платежу через банк), в гаманці вашого WM Keeper`а побачите свої електронні гроші. Повторю - це найдоступніший, але не "найекономніший" спосіб поповнення гаманця. Всі способи описані на webmoney.ru.

Перевід з гаманця в гаманець

Клацаєте правою клавішею миші на гаманець, з якого хочете перевести гроші. Вибираєте в меню команду "Передати WM->В гаманець WebMoney...". Потім введіть позначення гаманця, в який хочете перевести гроші. Так, обов'язкова умова такого перекладу - гаманці повинні бути одного типу (R, Z або E).

Ви можете встановити на переклад "код протекції" (пароль) на зазначений термін. При цьому одержувач не зможе отримати гроша, поки не введе цей пароль. Якщо він не введе пароль в перебігу зазначеного терміну, то гроші повернуться в початковий гаманець. Цей механізм широко використовується для взаємних гарантій. З одного боку він показує платоспроможність платника, з іншої - дозволяє йому відмінити оплату у разі претензій до іншої сторони. За переклад береться 0,8% від суми (але не менше 1цента).

Натисніть кнопку "Передати". Як тільки монета в діалоговому вікні перестане обертатися, можете натиснути кнопку "Закрити" - переклад завершений. Як тільки у ваш гаманець прийшов переклад, WM Keeper Classic повідомляє про це миганням ікони на панелі завдань.

Обмін валюти

Перевести гроші з E-Gold і Webmoney можна на сайтах Webmoney.ee, GLOBOXchange і ROBOXchange. ROBOXchange - обмінний автомат (робот), повністю автоматизований обмінний пункт російської біржі INDX. Дозволяє здійснити обмін валют в реальному часі за 1-2 мин. між різними системами електронних платежів. Обмін і переказ грошей на (с) гаманці, WMZ, WMR, WME, RUR Yandex, USD e-gold, USD e-port.

Якщо вам потрібно зробити переклад скажемо в доларах, а їх немає, є тільки рублі, то спочатку обміняйте їх. Перейдіть по посиланню ROBOXchange. Там побачите список тих, що продають і купують долари. Виберіть найвигіднішу пропозицію (вверху списку) і клацніть по ній мишкою. Якщо пропонована сума більше потрібною - не бентежтеся - обміняєте рівно стільки, скільки вам потрібно. Якщо пропонована сума менше потрібною - обміняйте її і виберіть наступну пропозицію. Не зволікаєте, а то поки вибиратимете і вводитимете суму, хто-небудь вас випередить. Аналогічно здійснюється обмін E-Gold на WebMoney.

Для обміну вас попросять ввести WM ID, потрібну суму валюти і номера два ваших гаманців: для оплати і зарахування. Після цього вам направлять рахунок, який ви повинні сплатити, після чого натиснути на посилання у вікні. У перебігу трьох хвилин вашому WM Keeper`у прийде рахунок. Натискаєте кнопку "Сплатити" і таким чином переводите гроші для оплати операції. Після чого кликніть посилання у вікні браузера для завершення операції обміну. У перебігу п'яти хвилин в іншій ваш гаманець прийде куплена валюта.

Одна порада: якщо у вас поганий канал зв'язку (низька швидкість підключення до інтернету) те, рідко, але буває що рахунок довго не приходить. Не переживайте - спробуйте команду "Відновити з'єднання" в меню WM Keeper`а. В крайньому випадку - клікаєте правою клавішею миші на посилання у вікні браузера (яку вам потрібно натиснути після оплати), і додаєте її в "Вибране", відключаєтеся, хвилин через п'ять знову перевіряєте рахунок... коротше - після оплати рахунку завантажите збережену в "Вибраному" посилання і все.

WM-почта

Учасники WM Transfer можуть обмінюватися поштовими повідомленнями. Це схоже на звичайну електронну пошту. Тільки немає спаму і не можна робити вкладення файлів. Відправка повідомлення - через головне меню WM Keeper`а "Сообщение->Отправить...". У вікні редагування введіть WM-ідентифікатор адресата.

WM-ідентифікатор адресата можна дізнатися по номеру його гаманця. У вікні перекладу, поряд з номером гаманця, є кнопка з крапкою - натиснувши її, побачите WM-ідентифікатор власника гаманця і його персональні дані (звичайно не все, а тільки ті, які він дозволить показати).

WM-Аттестація

У інтернет-бізнесі дуже важливо викликати довіру у людей, з якими ви збираєтеся тим або іншим чином співробітничати або від яких ви збираєтеся отримувати гроші. Адже по суті справи WM-ідентифікатор або номер WM-гаманця ні про що не говорять вашим замовникам або клієнтам. Тому була введена система атестації. Атестація - це операція підтвердження того, що даний WM-ідентифікатор належить існуючій людині або організації.

Атестація - не обов'язкова операція. Але якщо ви збираєтеся вести бізнес (навіть невеликий) або заробляти через Internet, ваш атестат дозволить вам виглядати солідніше, в порівнянні з неатестованими учасниками WM Transfer.


Реклама:

-

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua