AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики
Forex

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Як розкрутити свій сайт в інтернеті? Створення і просування сайту :: розкручування вашого проекту. Створення сайту розробка сайту розкручування сайтів розкручування, реєстрація в пошукачах Розкручування сайту створення і просування сайтів реєстрація в каталогах улушеніє позиції в пошукачах підвищення рельовантності. Розкручування сайту реклама в інтернеті.

Розкрутка сайту

  He варто вважати, що створивши сайт, ви виконали основну роботу по розвитку свого бізнесу в мережі. Все ще тільки починається. Ніякий, у тому числі і найкращий, продукт не продає себе самого - завжди необхідно прикласти масу зусиль, щоб досягти комерційного успіху. Навіть якщо ви виходите з принципу, що наш товар реклами не потребує, то і цю думку треба рекламними засобами довести до потенційних споживачів. Якщо не докласти до цього зусиль, то який би цікавий і корисний сайт ви не побудували, його єдиними відвідувачами будете ви самі і декілька друзів, що отримали пропозицію подивитися його. Отже, поговоримо в цій частині про розкручування сайту, або, як це тепер називають, промоушн (від promotion - просування).


   Як розкрутити свій сайт в інтернеті?
   Ви вже створили ваш сайт, може бути навіть не перший. Швидше за все, ви робили його не тільки ради того, щоб попрактикувати в HTML або інших web-технологиях. Ви зробили ваш сайт, щоб як можна більша кількість людей, користувачів інтернету змогла познайомитися з інформацією, що надавалася вами, або щоб вони змогли скористатися вашим on-line сервісом. У будь-якому випадку ви і лише ви зацікавлені в тому, щоб на ваш сайт ходили, щоб його відмітили, щоб ви нарешті змогли досягти ваших амбітних цілей. Ця сторінка створена, виключно для того, щоб допомогти вам в досягненні цього, допомогти вам розкрутитися. Тут даються тільки перевірені поради.

  Перед розкручуванням сайту уважно подивитеся на ваш сайт. Подивитеся, чи достатньо на нім дійсно корисної для користувачів інформації. Чи правильно розставлені акценти чи Зможе людина, що вперше потрапила на ваш сайт, відразу зрозуміти, навіщо цей сайт потрібний і куди йому далі потрібно йти. Поставте собі хоч би ці питання. Дуже важливо, щоб ваш сайт справляв хороше враження. Він може не відрізнятися високохудожнім дизайном - головне він повинен бути оформлений і зроблений від початку до кінця із смаком, з любов'ю. Обов'язково перевірте граматичні помилки - це просто жахливо, коли на першій сторінці написане Сдесь ви сможіте палучить .. Більшість людей далі вже читати не будуть. Один з найбільш ефективних способів розкручування сайту - це реєстрація в пошукових системах.

 Реєстрація в пошукових системах.
    
   Тепер  ваш ретельно перевірений, акуратно оформлений сайт, з простою назвою вже лежить на найшвидшому сервері, і лише і чекає, як би його розкрутили. Зараз ми зробимо перший крок в розкручуванні. Це дуже важливий крок, але наберіться терпіння ефект від цього ви помітите не відразу. Мова йде про реєстрації в пошукових системах.

 Пошукові системи це дійсно найзручніший і найпоширеніший спосіб пошуку інформації в Інтернеті. Кожен знайомий з подібними системами, такими, як всім відомі Яндекс, Rambler або Yahoo! Так от, Рамблер щодня відвідує близько 300 тисяч чоловік. На Yahoo! доводиться близько 25% всіх доходів від реклами в Інтернеті. Дуже важливо, щоб ваша сторінка була доступна таким пошукачам. Саме пошукові машини і рейтинги забезпечують сайту стабільну притоку відвідувачів протягом довгого часу. За статистикою, реєстрація в пошукових системах дає сайту більше 50-60% всіх відвідувачів.

  Треба сказати, що велику частину підготовчої роботи ви вже зробили, коли готували матеріали, для вашого сайту. Зараз скажу два слова про те, як працюю пошукові системи. Вони всі працюють приблизно однаково. Спочатку ви реєструєтеся - указуєте адресу вашого сайту і іноді назву. Потім через деякий час - зазвичай не більше за 2х тижні, саме тому вам потрібне терпіння, спеціальна програма робот зайде на ваш сайт і обійде його всього, пройде по всіх посиланнях. В результаті в базі даних пошукової системи опиняться всі слова, які зустрічаються на вашому сайті. При цьому деякі пошукові машини враховують, де саме розташовано слово, скільки разів воно зустрілося на сторінці, як близько від початку сторінки і так далі. Щодо теорії і практики роботи пошукових систем можна знайти не одну товсту працю, ми ж з вами хочемо тільки грамотно скористатися пошуковою системою для розкручування сайту. Зараз скажу дуже важливу річ - як ні прагніть обдурити пошукову систему - нічого у вас не вийде. Щоб ваш сайт дійсно добре шукався - робіть хороший контент, тобто по-російськи зміст. Тепер до справи! Візьміть відкрийте новий word файл або інший ваш коханий текстовий редактор, і в цьому файлі напишіть:

· Назва нашого сайту

· URL вашого сайту

· Дзеркала вашого сайту, якщо вони звичайно є

· Опис вашого сата (короткий не більше 200 символів, але по можливості ємке) · Список ключових слів

· Адреса e-mail, який вам не жаль для можливого спаму

   Це файл вам знадобиться також і для реєстрації в каталогах і рейтингах - збережіть його. Тепер дивіться, щоб, принаймні, на головній сторінці вашого сайту, а краще на всіх були заповнена назва і опис в тегах META. Дуже уважно віднесіться до того, що написане в тегу tittle - Це заголовок сторінки, який як правило показується в заголовку вікна браузера. Пошукові системи присуджують словам із заголовка максимальну вагу. І це означає, що якщо хтось шукатиме слово, яке є у вас в заголовку, він побачить посилання на ваш сайт на першій же сторінці результатів пошуку. Окрім цього, в цих самих результатах пошуку користувачеві показуються якраз заголовки сторінок. Це означає, що кожна сторінка сайту повинна мати заголовок, що бажано унікальний, такий, що точно характеризує зміст цієї сторінки і читаний для користувача. При творі ключових слів і назви не треба повторювати одне і теж слово кілька разів - як правило такі опис просто не розглядаються. І ось ви вже готові до того, щоб зареєструвати ваш ресурс в пошукових системах. У найпопулярніших пошукачах, таких як Yandex, Rambler, Aport сайти треба реєструвати тільки уручну. При цьому бажано перед реєстрацією прочитати правила і поради по реєстрації, які як правило є в таких системах. Для реєстрації в дрібніших пошукових системах можна користуватися і поширеними програмами і on-line засобами для автоматичної і автоматизованої реєстрації.


Реклама:

-

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua