AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Платіжна система E-gold | Опис системи, реєстрація на E-gold, зарахування і виведення засобів обмін E-gold на Webmoney і Webmoney на E-gold, електронні гроші Egold, як завести рахунок e-gold

Платіжна система E-gold

  Зміст розділу:

 

Опис системи

E-Gold - найкрупніша і найпопулярніша в світі платіжна система. Вона почала свою роботу в 1996 р. Щоденний оборот E-gold складає більше 500,000$ (вражає, чи не так?).

Для будь-якого західного бізнесмена (особливо для того, хто працює в області електронної комерції) слово E-gold звучить так само звично, як наприклад, VISA, Western Union і так далі До цієї платіжної системи всі давно звикли. І відвикати, мабуть, не збираються. Так що ж таке E-gold?

E-gold - це інтернаціональна платіжна система, грошові кошти якої кореспондуються в дорогоцінні метали: срібло, золото, платину і палладіум. Дана особливість робить E-gold особливо ефективною для проведення міжнародних платежів, оскільки рахунки користувачів не прив'язані до якої-небудь національної валюти.

Її користувачем абсолютно безкоштовно може стати будь-яка людина з будь-якої країни миру. Гроші на вашому рахунку зберігаються в еквіваленті певної маси вибраного металу. За умовчанням це золото. Але ви самі можете, якщо захочете, його продати і купити платину, срібло або паладій.

Пригадаємо на хвилину Webmoney. Там еквівалентом ваших віртуальних грошей є яка-небудь з валют: долар, євро або рубель. Якщо на світовому ринку курс долара падає, то знецінюються і гроші на Z-кошельке Webmoney. Гроші E-gold цієї неприємної особливості позбавлені, оскільки на 100% підтримуються відповідними дорогоцінними металами. Весь свій золотий запас, що підтримує її валюту, E-gold зберігає в банці Nova Scotia (Торонто, США).

Тепер ще про одну особливість системи. На відміну від Webmoney і Paycash, в E-gold відсутнє програмне забезпечення. Управління рахунками і грошима на них здійснюється з сайту системи. З одного боку, це добре: не потрібно викачувати і встановлювати ПО (яке, до речі, може ще і глючить - на те воно і ПО). Але з іншого боку, погано: доводиться платити за інтернет-час (або трафік). Для того, щоб дістатися до свого аккаунта, потрібно кілька разів завантажити сторінки сайту E-gold.

Всі дані передаються по захищеному протоколу https://, тому про безпеку своїх вкладень ви можете не турбуватися. Жодного разу не чув, щоб комусь вдалося зламати E-gold за весь час її існування.

Переваги у E-gold такі ж, як і у інших платіжних систем: моментальність платежу, загальнодоступність, зручність, невеликі комісії.

Реєстрація в E-Gold

Реєстрація робиться безкоштовно на сайті www.e-gold.com. Процес реєстрації не складний і проходить у декілька етапів. На головній сторінці сайту натисніть посилання Create An Account. Далі погодитеся з ліцензійною угодою (можете його навіть прочитати :-)). Реєстраційна сторінка розбита на декілька розділів. У першому заповните поля Account Name («Ім'я рахунку») і Description («Опис рахунку»). Ім'я рахунку відображатиметься при операціях перекладу і отримання грошей іншими користувачами системи. Опис рахунку необов'язковий. Далі слідують поля User Name («Ім'я користувача») і Description («Опис користувача»). Останнє необов'язково, а ось ім'я користувача відображатиметься в історії операцій. Далі введіть контактну інформацію: своє ім'я, адреса, e-mail і так далі Після цього придумайте і двічі введіть пароль (мінімальна довжина - 6 символів). Він повинен містити і букви, і цифри. Пароль бажано запам'ятати або записати. У останнє поле потрібно ввести спеціальну захисну послідовність цифр, зображену на сусідньому зображенні (для захисту від автоматичних реєстрацій).

Всі дані вводяться англійською мовою. Тут дозволю собі зробити невеликий відступ і розповім про те, як правильно записати по-англійськи свою особисту інформацію. Ці знання неодмінно стануть в нагоді вам в майбутньому: надання даних про свою персону обов'язково при реєстрації у всіх серйозних сервісах: на серверах електронної пошти, конференціях і форумах, в багатьох онлайнових магазинах, аукціонах, тоталізаторах, біржах, при оформленні хостингу, парковці домена і інш. Якщо це російський ресурс, то інформацію можна вводити на російському. Але якщо ви реєструєтеся на зарубіжному сайті, будьте люб'язні надати всі дані на англійському. Правильного заповнення реєстраційних форм набуває велике значення, коли мова йде про відомостях, необхідних для відправки вам чого-небудь поштою. Наприклад, коли ви замовляєте на сайті компанії безкоштовні зразки її продукції.

Отже, ім'я і прізвище пишіть транслітом, тобто по-російськи англійськими буквами.

У полі Zip code вносите свій поштовий індекс, а в State - область або регіон. Якщо у формі присутній графа Full Name, це означає, що необхідно позначити і своє по батькові. Тільки у англійському варіанті воно записується не повністю, указується тільки його перша буква, наприклад: Nikita E. Senchenko.

У останньому проблем виникнути не повинно. Практично в кожній формі є поля, обов'язкові і необов'язкові для заповнення. Необов'язкові графи завжди якось позначаються: біля них ставиться зірочка або її назва виводиться жирним шрифтом.

До речі, якщо вам часто доводиться заповнювати такі реєстраційні форми, рекомендую користуватися спеціальними програмами, що автоматизують цей процес: Gator, Roboform або іншими.

Але повернемося, як мовиться, до наших баранів. А точніше, до E-gold. Після правильного заповнення реєстраційної форми на ваш електронний ящик прийде лист, підтверджуючий факт реєстрації в системі. У нім ви знайдете номер вашого, тільки що зареєстрованого рахунку в E-gold.

Як здійснювати переклади іншим учасникам системи?

Увійдіть в свій аккаунт. Для цього натисніть на посилання Access Your Account. Введіть номер рахунку, пароль і захисну послідовність цифр, подібно до тієї, що була при реєстрації. Ви потрапите в свій аккаунт. Вгорі - меню з шести кнопок. З їх допомогою ви можете проводити різні маніпуляції зі своїм рахунком. Подивитися, в якому він стані, можна, вибравши пункт Balance.

Для того, щоб перевести іншому користувачеві системи E-gold потрібну суму, виберіть Send. Далі вкажіть суму, найменування металу і рахівниць одержувача. З вас візьмуть 1% комісій в металі від кількості, що пересилається, але не більш за еквівалент 0.50$ USD. Оскільки грошові кошти виражені в дорогоцінних металах, то переклад з одного рахунку на іншій рівносильний передачі металу від однієї особи іншому. Фактично ж вони не покидають сховища в банці Nova Scotia.

Як відкрити рахунок в E-gold ?

   Нажмить на посилання Реєстрація в E-Gold у Вас відкриється вікно реєстрації, в нім натискаєте на кнопку «I AGREE» і заповнюєте реєстраційну форму, де:
Account Name - назва Вашого аккаунта; (напр. Anzua e-gold account)
User Name - ім'я користувача (ник); (напр. Anzua)
Далі Ваші дані:
- Name - повне ім'я; (наприклад: Anton Nord)
- Address - поштова адреса; (наприклад: 3 - Darvina str, 12-3)
- City - місто, де Ви живете;
- State/province - штат, можна написати UA;
- Country/zip/postal Code - назва страни/почтовий індекс; (наприклад: Ukraine/77311)
- E-mail - адреса електронної пошти;
- Phone - номер телефону;
- Alternate Passphrase - це Ваш другий пароль, використовується якщо ви втратили перший.
New E-gold Account Passphrase - Ваш пароль; (Обов'язково буквено-цифровий).
New E-gold Account Passphrase again - повторний пароль для перевірки.
І нарешті ви винні в полі Enter the sequence of random numbers displayed in the above grid написати число, яке показане в клітинному полі.
Тиснете кнопку «Open» і чекаєте якийсь час.
Поздоровляю! Ви відкрили свій рахунок в E-gold. Перевірте ваш e-mail, який вказали при реєстрації, повинен прийти лист з номером рахунку, його ви використовуватимете для доступу в E-gold.
Щоб увійти в свій аккаунт на E-GOLD нажміть тут (і добавте це посилання в вибране)
У полі «Account Number» впишете номер свого аккаунта який Вам прислали на e-mail.
У полі «Passphrase» впишіть Ваш пароль.
А в полі «Turing Number» впишіть той номер який показаний поряд справа на малюнку.

Зарахування засобів в E-gold

При зарахуванні грошей на ваш рахунок в E-gold, фактично, відбувається покупка і подальше зберігання вибраних вами дорогоцінних металів. Вибір металу при цьому повинен залежати від того, які операції ви збираєтеся проводити. Якщо це мікроплатежі, то варто віддати перевагу сріблу або золоту, якщо дуже великі, то краще всього підійде паладій або платина. Річ у тому, що велику роль у виборі металу грає його ринкова вартість по відношенню до долара або рубаю.

Отже, як же зарахувати гроші в E-gold?

По-перше, отримати переклад від кого-небудь по самій E-gold.
По-друге, це можна зробити через саму систему банківським переказом. Правда, є обмеження: мінімальна сума при зарахуванні у такий спосіб - 1000$.
По-третє, ввести гроші через спеціальні сторонні обмінні пункти. Ось їх короткий список:

Gaithman's (http://businesses.msn.com/GEGE);
Gold-Escrow (http://www.gold-escrow.com/);
GitGold (http://www.gitgold.com/);
GoldFinger Coin (http://www.goldfingercoin.com/).

Зарахування через «обменки» може відбуватися, наприклад, із застосуванням кредитної карти, банківським переказом або за допомогою Western Union.

По-четверте, можна перевести гроші з Webmoney. Це робиться, наприклад, через онлайнову біржу INDX (http://www.indx.ru/). Для тих користувачів, хто працює з Webmoney, останній варіант найбільш прийнятний.

Виведення засобів з E-gold

Що стосується виведення грошей з E-gold, то тут передбачені аналогічні способи.

Так само, як і у випадку із зарахуванням засобів, існує варіант «транзитного» виводу через Webmoney. Крім того, ви можете вивести гроші, скориставшись відповідними сервісами на сайті E-gold. Наприклад, замовити банківський переказ, вивести гроші через Western Union або зняти на кредитну карту. За кожну транзакцію виводу в сумі до 50; з вас візьмуть 1% комісій, а якщо ви переводите більше 50; USD, то sh.0.5%.

До речі, в E-gold (на відміну від більшості інших подібних систем) діє технологія C2c (customer to customer) В даному випадку вона полягає в тому, що вам платять певний відсоток від внесків привернутих вами учасників (причому ця сума не віднімається з їх внесків, а дається вам понад те).


Реклама:

-

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua