AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики
Виртуальный Мир Компьютерный клуб, версии, нюансы игры.

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Як створити сайт? .::. Як розмістити web-сторінку на сервері? Де знайти сервер для публікації? Як відправити матеріали серверу? Що таке доменні імена? Реєстрація імен .::. Створення мобільних wap-сайтов.

Як створити свій сайт?

   І так Ви вирішили створити сайт для своєї компанії або для себе. Спочатку Вам буде потрібно створити веб-сторінки, которі надалі будуть складати Ваш сайт. Декілька інформації по створенню веб-сторінок за допомогою знань html-кода або за допомогою відповідних програм Ви можете прочитати в розділі web-дизайн. Але не будемо на цьому зупинятися. Припустимо що у Вас вже готовий сайт на комп'ютері, але його потрібно розмістити в інтернеті. Для цього Вам буде потрібно купити хостінг або скористатися послугою безкоштовного хостінгу. Докладніше про хостинг в розділі хостінг. Потім потрібно буде розмістити свій сайт на віддаленому комп'ютері (сервері) який має постійне з'єднання з інтернетом.

   Як розмістити web-сторінку на сервері?

Почнемо з кінця. Уявимо собі, що наша веб-сторіночка (або сайт) вже готова і ми з розчуленням милуємося нею на екрані свого комп'ютера. Як же тепер зробити так, щоб і інші відвідувачі Інтернету теж могли нею милуватися. Для цього існує декілька способів.

   Адреса в Інтернеті

Подібно до того як будь-який телефон в телефонній мережі має свій унікальний номер, будь-який комп'ютер, підключений до Інтернету, теж має свій унікальний номер, який називається IP-адресом. IP-адрес складається з чотирьох чисел, розділених крапками, наприклад 195.34.32.11. До речі, це реальна IP-адреса DNS-сервера московського Інтернет-провайдера “Мту-інформ”). По IP-адресу в Інтернеті можна знайти будь-який комп'ютер.

   Якщо ваш комп'ютер підключений до Інтернету на постійній основі, то, швидше за все, у нього вже є і власна IP-адреса. Тоді, щоб дозволити всім бачити свою сторіночку, залишається тільки встановити спеціальну програму, яка називається веб-сервером, і розмістити саму сторіночку в теці, доступній для читання по мережі. Втім, це вже окрема тема, і що цікавляться установкою і настройкою веб-сервера ми посилаємо до спеціальної літератури.

Де знайти сервер для публікації?

   Не всі мають постійне з'єднання з Інтернетом. Тим, у кого з'єднання тимчасове, набагато простіше розмістити свою веб-сервер-сторіночку на якому-небудь чужому комп'ютері, спеціально для цього настроєному. Це може бути, наприклад, сервер вашого Інтернет-провайдера (як правило, всі провайдери надають таку послугу безкоштовно) або один з так званих безкоштовних Інтернет-серверів. На безкоштовному Інтернет-сервері можна отримати деяку кількість дискового простору для своєї веб-сервера-сторіночки. Таких серверів в Інтернеті множина. Ось лише деякі з них співтовариство Geocities (www.yahoo.corn), XOOM (xoom.cornhome), російський сервер “Халява” (www.halyava.ru), сервер www.chat.ru і багато інших.


Як відправити матеріали серверу?

  Отримавши місце на сервері, можна завантажити туди всі файли своєї сторіночки. Для цього найзручніше скористатися так званим FTP-соединением. При цьому процес завантаження файлів на сервер візуально мало відрізняється від звичного процесу копіювання файлів. Наприклад, в програмі Ws_ftp або Total Commander на лівій панелі видно файли, розташовані на своєму комп'ютері, а на правій — файли, розташовані на видаленому сервері. Для завантаження файлів на сервер необхідно їх виділити і натиснути кнопку Copy (Копіювати).

   Якщо ви збираєтеся часто оновлювати свою сторінку, вам буде корисна службова програма Ftpweb, написана ще в 1996 р. компанією BIT Software (згодом перейменованою в ABBYY). Ця програма може відстежувати, які файли сторіночки були змінені з моменту останнього завантаження, і автоматично копіювати їх на сервер. Від нас практично нічого при цьому не потрібне, окрім натиснення на кнопку Process (Виконати). Програму до цих пір можна завантажити з сервера компанії, хоча, на жаль, нових її версій не випущено і, по всій віді- мости, їх випуск не

Доменні імена

   Добре, а як же “називатиметься” наша сторіночка Як користувачі Інтернету зможуть її знайти Як ми вже говорили вище, будь-який комп'ютер в Інтернеті має свою унікальну IP-адрес. Тому, якщо сторіночка лежить на комп'ютері з IP-адресом, наприклад, 194.34.45.8 в каталозі Мураgе, то будь-якому користувачеві для її перегляду досить набрати в адресному рядку броузера наступну адресу http://194.34.45.8/mypage. Проте запам'ятовувати і вводити адреси в цифровому вигляді не дуже зручно. Для полегшення завдання існує система так званих доменних імен (DNS — Domain Name System). Більшості IP-адресов поставлена у відповідність деяка назва — доменне ім'я. Наприклад, сайт Інтернет-провайдера “Гласнет” знаходиться за адресою http://www.glasnet.ru. Погодитеся, що запам'ятати і набрати такий запис людині набагато простіше, ніж безглузду комбінацію цифр.

   Доменні імена видаються відповідно до строгих правил. В кінці імені, після останньої крапки, в них міститься так зване ім'я домена верхнього рівня. В більшості випадків це двохбуквений код країни, якою 
належить даний ресурс. Наприклад, закінчення .ru означає Росію, .іа — Україну .de — Германію .fr — Францію і так далі Обширний список кодів країн ви можете знайти в Застосуванні 6. Крім того, доменом верхнього рівня може бути також трьохбуквений код, що означає організаційну приналежність ресурсу. Наприклад .com — комерційна організація .gov — урядова .mil — військова і тому подібне

 Доменні імена читаються справа наліво. Та частина доменного імені, яка розташована безпосередньо перед останньою крапкою, називається доменним ім'ям другого рівня. Домени другого рівня видаються (зазвичай за гроші) власниками доменів першого (верхнього) рівня. У будь-якому випадку, мати власний домен другого рівня вважається достатньо престижним.

   Власники доменних імен другого рівня, у свою чергу, можуть розпоряджатися доменними іменами третього рівня і т. д., але подальше раз-вертиваніє імен в більшості випадків має тільки декоративний сенс. Крайню ліву позицію в записі доменного імені займає мережеве ім'я комп'ютера (у локальній мережі), на якому працює серверна програма. Багато хто дає цьому комп'ютеру ім'я www, щоб підкреслити, що його ресурси відносяться до служби World Wide Web — тоді доменне ім'я сайту починається з поєднання www.

  Пояснимо сказане на прикладі. Припустимо, що є користувач Сергій Сергєєв, який реєструвався у провайдера Black Line, вибравши собі реєстраційне ім'я (логін) sergesergeev. У провайдера, зрозуміло, є власний сервер і сайт з адресою www.blackline.ru. На цьому сервері провайдер розміщує веб-сервера-сторіночки своїх користувачів, кожну в окремому каталозі. Після того, як Сергій Сергєєв розмістить свою веб-сторіночку на сервері провайдера, вона буде, швидше за все, мати адресу www.blackline.ru~sergesergeev або просто www.blackline.ru/sergesergeev. Деякі провайдери замість імені каталога дозволяють використовувати реєстраційне ім'я як домен третього рівня, наприклад, так www.sergesergeev.blackline.ru.


Реєстрація імен

  А як бути, якщо хочеться зробити адресу сторіночки коротшою, такою, що запам'ятовується Для цього існують численні служби переадресації, наприклад come.to, www.da.ru, attend.to (всі назви реальні). Наприклад, якщо Сергій Сергєєв розмістив на своїй сторіночці інформацію про свою фірму “Пугач”, він може безкоштовно зареєструвати такі імена, як filin.da.ru(або www.filin.da.ru), come.tofilin і тому подібне При цьому користувач, що набрав ці адреси в своєму броузере, автоматично переадресовуватиметься на веб-сервер-сторіночку, розміщену де завгодно на сервері провайдера, на сервері Geocities або ще де-небудь.

   Ну, а якщо ви хочете придбати для себе домен другого рівня, то вам доведеться звернутися у відповідну організацію. Так, наприклад, розподілом імен в домені .ru займається організація РОСНІЇРОС (www.ripn.ru). За реєстрацію в цьому випадку доведеться заплатити гроші, проте у результаті ви матимете адресу, що легко запам'ятовується. До речі, багато користувачів, ігноруючи послуги пошукових машин, часто намагаються знайти веб-сторіночки, набираючи навмання адреси типу www.імя.компанія.ru, так що, маючи таке ім'я, ви отримуєте великі шанси на відвідини.

   Ми, взагалі кажучи, ще не розглянули питання, як зробити так, щоб користувачі дізналися про існування наший веб-сервера-сторіночки. Способів для цього існує множина. Можна представити її пошуковим системам, щоб вони включили її в свої бази покажчиків. Можна підключитися до системи баннерного обміну і ін. Проте це абсолютно окрема тема, що явно виходить за рамки нашої статті. Що цікавиться цим питанням можна порадити звернутися до відповідної спеціальної літератури. А ми давайте повернемося до основної теми і поговоримо про те, як же створювати веб-сторінки.

Реклама:

-

 

-

 

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва
Коліматор

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2024 | Hosted by Freehost.ua