AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! |Web-дизайн .::. Що таке web-дизайн? Як створюють веб-сторінки? Скачати шаблони для сайту

Небагато про web-дизайн

    Що таке web-дизайн?

   Web дизайн - це, перш за все оформлення Вашого сайту, тому він дуже важливий. Адже від нього залежить перше враження відвідувача Вашого сайту, його настрій і бажання продовжити або завершити подорож по сторінках Вашого Інтернет-ресурсу. Але web дизайн - це не тільки зовнішнє оформлення сайту. Під web дизайном сайту розуміється і зручність його для користувача - чи достатньо виділені потрібні для постійного застосування елементи, чи легко читається текст, чи зрозуміле меню і так далі.

Тому дизайн сайту повинен задовольняти багатьом вимогам:

1. Web дизайн бути стильним, щоб підкреслювати імідж компанії 
2. Web дизайн повинен поєднуватися з фірмовим стилем компанії.
3. Web дизайн повинен створювати у користувача відчуття комфорту, завдяки продуманій колірній гаммі, композиційному рішенню картинок і правильній компоновці тексту на сторінці. 
4. Web дизайн не повинен примушувати користувача відшукувати елементи управління і навігації по сайту - меню повинне бути чітким і ясним;
5. Web дизайн повинен відповідати рекламованим на сайті товарам, послугам і інформації.
6. Web дизайн повинен бути "легеням", щоб завантаження сторінок сайту відбувалося швидко.

   Деякі шаблони для сайтів ви можете скачати тут

   Цього не повинно бути на вашому сайті:

  Володіючи деяким досвідом серфінгу по Мережі, можна легко навчитися розпізнавати сайти зроблені початківцями веб-строїтелямі. Нижче представени деякі елементи яких не повинно бути на Вашому сайті.

1."Анимация" - одна з найпоширеніших рис таких сайтів. Величезні анімовані зображення на головній сторінці, декілька рядків, що біжать, що переміщаються в 2 різних сторони і при цьому різко миготливі викликають миттєвий відхід відвідувача з такого сайту. Можна бути упевненим, що він не повернеться. 2."Широкие зображення" - великі по формату зображення поволі завантажуються, особливо це зрозуміло жителям країн СНД, де швидкий доступ ще рідкість. 3."Кнопки" - початківці веб-строїтелі люблять вішати на головну сторінку до 10-20 кнопок - лічильників, топ, емблем каталогів, посилань на дружні сайти. Подумайте, може щось з цього даремне збільшення обьема графіки. 4."Довгі тексти" - іноді бачиш "сайт" що цілком уміщається в одному великому файлі. Велика помилка! Користувач не повинен прокручувати екран більш ніж на 2,5-3 екрани. 5."Фон" - класична помилка початківців - це використання кольористих, а часто і різних типів фону в межах сайту. Прагніть створити єдину атмосферу на сайті, і фон не повинен випинатися вперед, показуючи свою важливість. Спробуйте використовувати класику - чорний текст на білому фоні. 6."Помилки" - завжди перевіряйте свою орфографію. Помилки часто прокрадаються непомітно і псують все враження від сайту. 7."Вспливаючі вікна" - використання pop-up вікон є порушенням Нетікета, найзвичайнішою реакцією на появу таких вікон при кожному кліці на посиланні буде відхід з такого сайту. 8."Горизонталь" - часто при жорсткому дизайні (всі відстані указуються в пікселях) з'являється горизонтальна смуга прокрутки, якщо веб-сервер-будівельник має хороший монітор і відео-карту. Обов'язково перевірте свій сайт при розрішенні 800*600 і 256 кольорах. 9."Різні шрифти" - при створенні сайтів застосовуйте правило "Не більше 5-ти шрифтів на сторінці" - при цьому жирні шрифти вважаються за окремий шрифт, теж стосується і їх розміру. 10."Under Construction" - найдаремніший напис зі всіх. Якщо Ви переробляєте розділ, краще прибрати посилання на нього. Як правило, на сайтах обьема більше середнього (>50 файлів) доцільно перейти на використання SSI або вставок на JavaScriptах. Це дозволить Вам швидко міняти загальні елементи, зокрема меню.

   Описані вище помилки початківців пов'язані з тим, що веб-сервер-дизайн у своєму роді - це мистецтво вимагає в першу чергу відчуття міри. Не дарма багато визнаних майстрів радять обходиться академічним стилем оформлення - часто це якнайкраще рішення. Візьміть книгу по дизайну і прочитайте про основи композиції. Тоді можна бути упевненим, що Ваш сайт буде подобається не тільки Вам і Вашим друзям, але і випадковим відвідувачам.

   Як створюють веб-сторінки? 

   Люди часто питають чи “Легко створювати веб-сторінки і як це робиться ”  При цьому з'ясовується, що під словом створювати різні люди розуміють самі різні речі і як придумати, що повинне міститися на веб-сторінці, і як написати її код, як завантажити її на сервер, як отримати мережеве (доменне) ім'я, як вносити зміни і оновлення і т.п.

   Взагалі кажучи, не можна однозначно відповісти, чи легко цим займатися. Все залежить від того, яку сторінку ви створюєте, і скільки готові вкласти в неї праці. Чим більше праці буде вкладено, тим якісний буде результат тим цікавіше і ефектніше виглядатиме ваша сторінка, тим більше відвідувачів вона привертатиме. Найскладніше при цьому — придумати, заздалегідь уявити  собі в думці (або на папері), який результат треба отримати. Якщо заздалегідь детально не уявити собі, що хочеться створити, то, швидше за все, якісна і приваблива веб-сторінка не вийде, які б “наворочені” засоби не притягувалися.

  При цьому в самому написанні коду веб-сторінки немає нічого принципово складного, навіть якщо Ви не совчем понимаєте html-мова єсть безліч програм за допомогою яких Ви можете створити привабливий сайт, ето наприклад Adobe GoLive, Macromedia Dreamweaver, HomeSite, Namo Web Editor і множина інших. Основна програма, яка допомогла мені в створення мого першого сайту ето, - Microsoft Front Page, вона входить в стандартний набір компонентів Microsoft Office 2000. Ви побачите, що, використовуючи сучасні засоби, можна не утрудняти свою фантазію думками типу “А чи можна запрограмувати те, що я задумав”. Правда, ще зовсім недавно, роки три тому, творці веб-сторінок мали вельми обмежені можливості. Але комп'ютерні технології розвиваються дуже швидкими темпами. Цілком може трапитися, що ще через три роки можливості сучасних засобів створення веб-сторінок покажуться більш ніж скромними, проте для більшості завдань їх поки цілком достатньо, а іноді і з лишком.

   Велика частина багатьом підручникам в інтернеті присвячена написанню коду веб-сторінки. Некоторіє підручники по веб-серверу-дизайну Ви можете завантажити з сайтів - програми, javascript, графіка, корисні статті, підручники, шаблони сайтів... Проте давайте ще стисло окинемо поглядом питання про те, як же зробити нашу сторіночку доступною для інших користувачів Інтернету. Етот і інші питання по розкручування і просування сайту в мережі Ви можете знайти на наший сторінці
розкрутка сайту.


Реклама:

-

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua