AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики
Морской контейнер в аренду читайте здесь.

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Заробіток на сайті, автоматичний продаж посилань .::. магазин посилань, продаж посилань, покупка посилань, біржа посилань

Заробіток на сайті | Продажа посилань

    Ласкаво просимо на сайт посвящений зароботку для вебмастеров на покупці продажу посилань. Я більш 2-х років присвятив зароботку в мережі і прийшов до висновку що продаж посилань є найбільш надійним і постійним джерелом доходів і при цьому не вимагає від вебмастера 24-х годинної присутності в інтернеті. Не скажу що продаж посилань найвигідніший заробіток в мережі, але співвідношення времпоя - гроші як мені цілком пристойне. Досвідчені вебмастера заробляють на своїх сайтах сотні доларів щомісячно.

    Запрацювати на продажі посилань можна по разному. Хтось отримує з сайту 1$ в місяць і таких сайтів у нього 1000 (це не так і багато, як може показатися), при цьому нічого не роблячи, а хтось більше 500$, при цьому ведучи постійну роботу по просуванню сайту в ПС. В середньому з одного середнього сайту можна отримувати близько 50$ в місяць.

 Найбільш цінні посилання з морд сайтів, тобто з головної сторінки сайту. Але і сторінки, що немає головними можуть принести дохід часто в сумі ті, що перевищують дохід від морди сайту. Тобто посилання з морди коштує 10$ в місяць, таких посилань не більше 20 можна розмістити на морді (частіше всього 10, за більшу кількість можна вилетіти з ПС). Всього виходить з морди ми маємо не більше 200$ в місяць. Внутрішніх сторінок у нас на сайті приблизно 1000 (средненький сайт), посилання з внутрішньої сторінки у нас коштують $1, розміщуєм не більше 10 посилань на внутрішній сторінці сайту. Всього таких місць на внутрішніх сторінках 10x1000=10 000 місць по 1$ за місце виходить 10 000$ в місяць теоретично ми можемо мати з внутрішніх сторінок сайту.

   У реальності, звичайно, не все продається, тобто більшість місць у нас будуть порожніми, але і продавши 20% місць з внутрішніх посилань ми отримаємо непоганий дохід.

   Біржі по продажу-покупці посилань набагато полегшують роботу і продавцям і покупцям посилань. При цьому збільшуючи дохід кожного набагато швидше ручного пошуку посилань або покупцеві. Ось непогані біржі по продажу-покупці посилань.

Заробіток на розміщенні посилань на своєму сайті

Біржа покупки-продажі посилань www.MainLink.ru
Купують розміщення посилань на головних і других сторінках. Купують розміщення статей на вашому сайті.

Sape — це система купівлі-продажу посилань з головних і внутрішніх сторінок сайтів з широкими можливостями по автоматизації процесів з боку оптимізаторів і вебмастеров. Система направлена на максимальне задоволення потреб як вебмастеров, так і оптимізаторів.

  
Тепер вебмастер може пропонувати посилання з більшості внутрішніх сторінок, при цьому удвічі, втричі збільшуючи дохід від свого сайту без додаткових трудовитрат. Оптимізатор же отримує можливість вибрати велику кількість авторитетних сторінок, не переобтяжених зовнішніми посиланнями і за низькою ціною!

  Збільште дохід: У Sape можна додати до продажу до 1000 сторінок одного сайту. Набудуйте автоматичний продаж і отримуйте гроші. Хай майданчики працюють на 100% своїй потужності.

Біржа посилань і статей SetLinks.ru - надійний інструмент оптимізатора для просування сайтів

Тисячі оптимізаторів і seo-компаній використовують SetLinks для просування сайтів, а десятки тисяч веб-майстрів - для стабільного заробітку.
Приєднуйтесь до успішного спільноті професіоналів


Призначення біржі посилань і статей SetLinks.ru:
Для оптимізатора - забезпечити зручну і ефективну роботу з купівлі посилань, статей і контекстних посилань для просування сайтів.
Для веб-майстра - забезпечити стабільний і високий заробіток за допомогою свого власного сайту.


Реклама:

-

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua