AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики
Интернет доска объявлений, объявления краматорска. | Работа девушкам в сфере досуга в казани: мигрант изнасиловал девушку jobgirl24.ru.

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Оптимізація сайту для пошукових систем, Пошукова оптимізація web сайтів під пошукові системи (просування і оптимізація веб-сервера сайтів під пошукові запити)

Оптимізація сайту для пошукових систем

  Реєстрація в пошукових системах є одним з основних способів розкручування сайту. Це відомо всім. Пошукові системи можуть дати більше 50% відвідувачів в день, проте реєструватися в них - це одна справа, а потрапити на перші сторінки пошуку - інше. А ось як оптимізувати сайт для високого його знаходження в пошукачах знає не багато хто. У даній статті я дам деякі ради, які допоможуть вам "забраться повише" при пошуку. Причому ці ради були перевірені мною і вже приносять успіх.

Почнемо з самого початкового. Як необхідно реєструватися в пошукових системах. Існують різні автоматичні реєстратори в пошукових системах. Їх послугами варто скористатися, вони заощадять вам час. Але в найбільш популярних пошукачах слід реєструватися уручну. Які ж пошукові системи найбільш популярні? На моєму сайті проводився опит: "Какой російською пошуковою системою Ви вважаєте за краще користуватися? ". У питанні взяло участь 61 людина. Голоси розподілися таким чином: Яndex-65%, Rambler-23%, Апорт-5%, Інша-7%. Щодо перших три все зрозуміло. Серед інших відзначив би Google, Lupa, Punto. Так з першої до мене заходять досить часто. З останніх - рідше. 

Які сторінки необхідно реєструвати? Зазвичай реєструють головну сторінку, з якою можна перейти на всіх останніх. Деяких пошукачів не індексують сторінки, що знаходяться далі за четвертий рівень, тобто це ті сторінки, на які можна потрапити, тільки пройшовшись по чотирьох посиланнях, починаючи з головної сторінки. Таким чином, якщо на вашому сайті складна ієрархія сторінок, раджу створити окрему сторіночку, на якій розташуєте прямі посилання на всіх останніх. На головній сторінці розмістіть посилання на дану сторінку і назвіть його "карта сайта".

Отже, ви реєструвалися. Пройде одна, дві, три тижні (у кожної пошукової машини свій час), і роботи пошукових систем зайдуть на ваш сайт і проїндексируют на нім всі сторінки. Зазвичай, якщо ваш сайт потрапляє на одну з перших трьох сторінок пошукового запиту, це вже добре. А в таких системах як Яndex, Rambler, Апорт - навіть відмінно. При пошуку мало хто доходить до четвертої і далі сторінок, оскільки всю необхідну інформацію вони знаходять на перших три. Від чого ж залежить положення сайту при пошуку? Перш за все, воно залежить від змісту самих сторінок. 

Ось деякі поради, які допоможуть вам "піднятись повище" при пошуку. 


 - Кожну сторінку необхідно оптимізувати під одне, два, три пошукових слів або словосполучень. 
 - Ці слова ви самі знайдете в тексті кожної сторінки. Подумайте, за якими словами ви б шукали кожну сторінку і беріть ці слова за оптимізаційних. 
 - Велике значення пошукові системи приділяють заголовку (тег title). Заголовок повинен бути не дуже довгим і обов'язково включати ті слова і словосполучення, по яких ви оптимізуєте сторінку. У кожної сторінки повинен бути свій заголовок. 
 - Ключові слова (тег meta, keywords) .впішите сюди ключові слова кожної сторінки. Бажано, щоб ці слова були в самому тексті. Не вписуйте ключові слова, що не відносяться до тексту і не присутні в нім. Ви тільки нашкодите цим. 
 - Опис (тег meta, description). Коротко опишіть про що ця сторінка з використанням ключових слів. Так, наприклад, Яndex при знаходженні сторінки видає її опис, і чим заманчивєє воно буде, тим більше шансів, що прийдуть саме на ваш сайт. Взагалі, докладніше про теги meta читайте на сторінці Тег мета
 - Тепер про сам текст. Чим ближче на початок документа ключові слова, тим вище положення сторінки при пошуку даних слів за інших рівних умов. Таким чином, постарайтеся вже в першому абзаці сторінки описати її ключові слова. 
 - Скрипти відсовують від початку документа розташування ключових слів. 
 - За будь-яких рівних умов, вище будуть ті сторінки, в яких пошукові слова використовуються разом з тегамі <H1>-<H6>, <Strong>,<B> 
 -При пошуку враховується розташування слів шуканого словосполучення на сторінці. Приклад: Шукаємо сторінку із словами "регистрация у пошукових системах". Якщо в першому сайті це словосполучення зустрічається у такому вигляді, в якому заданий запит, а в другому сайті у вигляді "в пошукових системах регистрация", то за інших рівних умов перший сайт буде розташований вище при даному пошуку. Рада: Думайте, як би ви самі задавали слова при пошуку. 
 - Чим більше пошукових слів на сторінці, тим вона вище при пошуку, але не варто цим зловживати. Якщо пошукових слів на сторінці дуже багато, то пошукові системи можуть прийняти це за пошуковий спам і покарати порушника. Є думка, що пошукових слів на сторінці повинно бути не більше 5% від всього тексту, але це всього лише думка.
 - Робіть підписи до картинок. 


Допустимо, що ви оптимізували ваші сторінки для пошукових систем. Тепер вам доведеться почекати, поки пошукові роботи знов заглянуть до вас на сайт. Для не популярних сайтів це може бути місяць і більше (один з мінусів пошукачів). Нарешті ви дочекалися, і ваш сайт переінексува. Як же визначити по яких запитах до вас заходять, а по яких немає. Допоможе в цьому статистика відвідувань. 

За найбільш популярними словами і словосполученнями існує дуже велика конкуренція, і пробитися по ним в перші сторінки пошуку для не розкручених сайтів дуже складно. За непопулярними словами потрапити на вершини пошуку легше, але і відвідувачів із за такими словами значно менше. 

Аналізуйте сайти своїх конкурентів, і утілюйте на своєму їх кращі ідеї, які, на вашу думку, сприяють їх високому положенню при пошуку. Для якнайкращого положення в пошукачах слід працювати постійно, оскільки ваші конкуренти також не дрімають. 

Положення сторінок при пошуку також залежить і від того, чи посилаються на ваш сайт інші сайти і як посилаються. Але це вже тема іншої статті. 


Реклама:

 

-

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва
Коліматор

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2024 | Hosted by Freehost.ua