AnzUA - Створи свій сайт і зароби на ньому!

:: Меню ::

Головна
Web-Дизайн
Шаблони для сайта
Основи мережевого жаргону
Створення сайту
Хостінг
Розкрутка сайту
Реєстрація в пошуковиках
Розкрутка - тег Meta
Оптимізація сайта
Бесплатна автореєстрація
Заробіток в Інтернеті
Продажа посилань
Платіжна система Web-Money
Платіжна система E-Gold
Автосерфінг
Букмекерскі контори
Wallpapers
Гостьова книга
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

Informatuka.info - Курс лекцій з Інформатики
Автобус заказ новосибирск смотри здесь.

:: Лічильники ::

-
 

 

 

 

 

ANZUA.com - Створи свій сайт і зароби на ньому! | Безкоштовна реєстрація сайту в пошукових системах .::. Реєстрація в російськомовних каталогах і рейтингах. Реєстрація в пошукових системах. Розкручування. Реєстрація в пошукачах. Розкручування сайтів. Реєстрація в каталогах і пошукачах. Ідеальна система розкручування інтернет проектів.

Просування в пошукових системах. 

Пошукові системи - це найзручніший і найпоширеніший спосіб пошуку інформації в Інтернеті. Саме реєстрація сайту в пошукових системах дає до 80% трафіку на Ваш сайт. Тому після створення і перевірки сайту насамперед зареєструйте його в пошукових системах. Найпопулярніші в Росії - RAMBLER.RU, YANDEX.RU, APORT.RU, GOOGLE.COM, MAIL.RU і ін.. Англомовне населення Інтернету використовує Yahoo.com, Google.com і Altavista.com. У перерахованих вище пошуковиках, і взагалі у всіх найбільш популярних системах, рекомендую реєструватися уручну, не дивлячись на те, що існує безліч сайтів і програм, що дозволяють автоматично реєструватися в десятках і сотнях пошукових систем. Реєструється уручну в найбільш популярних пошукачах і каталогах, не перешкодить ще і зареєструвати свій сайт за допомогою спеціальних сайтів і служб автоматичній реєстрації, через дані служби розкручувати сайт набагато легко, ніж уручну. Проблема пошукових систем полягає в тому, що в їх базах даних містяться сотні тисяч документів. Тому по будь-якому запиту пошукова машина видасть користувачеві величезну кількість ресурсів (сайтів) по даній темі. Якщо врахувати, що на кожній сторінці розміщується в середньому 10 посилань, шансів, що хто-небудь прогляне, наприклад, тридцяту сторінку і побачить посилання номер 301, практично немає. За статистикою близько 10% користувачів проглядають результати свого запиту далі третьої сторінки. Таким чином, Ваше завдання - добитися того, щоб Ваш ресурс показувався одним з перших. Підвищена значущість документа визначається посиланнями ззовні на сайт, що містить цей документ. Розміщуючи посилання на інший сайт, його як-би рекомендують відвідувачам свого сайту. Проте, посилання теж бувають разниє. Кількість зовнішніх посилань на сайт не годиться для уявлення "цитируемости". Важливість посилань з сайтів на безкоштовних хостінгах і з низьким тіц нікчемна в порівнянні з посиланнями з відомих ресурсів. "Цитируемость" і є такий параметр важливості, який виражає авторитетність сторінки. Всі пошукачі враховують "цитируемость", але бази у них разниє - тому цитований сайт для одного пошукача може не бути цитованим для іншого. Тому, дуже важливе те, щоб посилання на Ваш сайт були з найбільш цитованих ресурсів. Нижче Ви можете зареєструвати свій сайт в найпопулярніших пошукових системах.

Реєстрація в пошукових системах:

Для реєстрації Вашого сайту в популярних пошукових системах, натисніть нижчим на посилання пошукових систем (відкриється в новому вікні).

yandex.ru

Добавити

rambler.ru

Добавити

aport.ru

Добавити

google.com

Добавити

yahoo.com

Добавити

msn.com

Добавити

punto.ru

Добавити

dmoz.org/AOL/AltaVista/HotBot (общая база ODP)

Добавити

jayde.com

Добавити

mixcat.com

Добавити

exactseek.com

Добавити

burf.com

Добавити

subjex.net

Добавити

cipinet.com

Добавити

shoula.com

Добавити

towersearch.com

Добавити

searchave.com

Добавити

aesop.com

Добавити

freeemail123.net

Добавити

amfibi.com

Добавити

websquash.com

Добавити

igwanna.com

Добавити

searchengine.com

Добавити

findonce.co.uk

Добавити

search-the-world.com

Добавити

beamed.com

Добавити

scrubtheweb.com

Добавити

c4.com

Добавити

searchuk.com

Добавити

searchsight.com

Добавити

francite.com(fr)

Добавити

lesmeilleurs.be(be)

Добавити

surfgopher.com

Добавити


Реклама:

-

 

-

 

:: Рекомендуємо ::

Кромка пвх лдсп
Білети на Сапсан: Мск-Спб
Львів
chernivtsi-city.com/ru
Сайти Києва

Переглянути все


:: Посилання ::

33  

:: Реклама ::


:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.

 

 

 


Copyright © anzua.com, 2007-2021 | Hosted by Freehost.ua